Nasza Firma

  • Start
  • Firma
  • Poznajmy się

Poznajmy się!

     Firma Monter Michał Bladowski jest firmą, która rozpoczęła swoją działalność gospodarczą w roku 2007, przez ten okres stała się znaczącą firmą w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym. Od chwili założenia, siedziba firmy mieściła się w Gdańsku.

    Nasza firma działa w branżach: budowlanej, okrętowej, montażowo-instalacyjnej, elektrycznej oraz elektryczno-teletechniczne wraz z automatyką przemysłową, współpracujemy z wieloma firmami remontowymi i budowlanymi z różnych branży na terenie krajów UE (Niemcy, Holandia, Austria, Dania i Szwecja), prowadzimy równolegle dwa rodzaje działalności, usługi budowlane.

       Prowadziliśmy m.in. prace przy budowach: Metra w Warszawie, Tunelu pod martwą Wisłą, Budowach wielu galerii handlowych w całym kraju, ponadto prowadzimy i prowadziliśmy prace przy budowach i remontach statków w stoczniach: Stocznia Remontowa w Gdańsku, Stocznia w Rostocku w Niemczech, Stocznia w Urk w Holandii oraz Stocznia Fayard w Danii).

    Firma Monter zatrudnia ponad sześćdziesięciu wykwalifikowanych pracowników, osób specjalizujących się w branży elektrycznej, monterskiej i spawalniczej. Wykonujemy prace elektryczne, ślusarskie, spawalnicze, specjalizujemy się w automatyce i prowadzimy kompleksowe prace w dziedzinie światłowodów. Nasi pracownicy to nie tylko doświadczone osoby rekrutowane z rynku pracy, organizujemy i prowadzi kompletne szkolenia własnej kadry w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji załóg. Pozwala to firmie oferować usługi o wysokim standardzie. Świadczymy szeroki zakres usług, a zadowolenie klientów i firm z którymi współpracujemy jest dla nas priorytetem.

    Zwracamy się z uprzejma prośba o rozważenie możliwości nawiązania współpracy z naszą firmą, jesteśmy pewni, że taka wymiana doświadczeń skutkowała by obustronnymi korzyściami na wielu płaszczyznach.

 

 

+48 530 930 030 - Biuro

+48 530 930 030 - Mobile


ul. Kwiatowa 48

83-010 Straszyn

Polska


biuro@monter.net.pl

sekretariat@monter.net.pl


Godziny Pracy

Pon. - Piątek
od 8:00 do 16:00
Sobota
od 10:00 do 14:00
Niedziela
Zamknięte

W święta biuro również nieczynne

Biuletyn Informacyjny

 

Zarejestruj się, aby otrzymywać najnowsze informacje, aktualizacje i oferty firmy Monter.

Polityka Prywatności